A jaki jest twój typ urody?

A jaki jest twój typ urody?

Można wyróżnić cztery główne typy urody. Jednak warto zdawać sobie sprawę z tego, że czasem nasz typ urody może być mieszany.

Nie zawsze bowiem posiadamy wszystkie cechy, które wpisują się w dany typ urody. Co decyduje o tym, że możemy zakwalifikować nasz wygląd do danego typu? Przede wszystkim cechy poszczególnych części naszej twarzy.

Kształt twarzy, kolor oczu, wielkość ust – to wszystko sprawia, że nasz typ urody to albo wiosna albo lato albo jesień albo zima. Jak określić swój typ urody? To bardzo proste, bo wystarczy spojrzeć w lustro.

Dokładna obserwacja naszej twarzy pozwoli dokładnie określić typ urody. Jeśli nie dostrzegasz poszczególnych znaków rozpoznawczych danego typu urody, wówczas z pewnością jesteś typem mieszanym. Oddanie się w ręce specjalistki, która wykonuje niejednokrotnie makijaż okolicznościowy w Białymstoku będzie najbezpieczniejszą opcją.

Określenie typu urody jest ważne przede wszystkim dla kobiet, bowiem to one chcą wykonywać makijaż, który będzie pasował do ich typu urody. Ważne jest przede wszystkim to, by dobrze dobrać kolorystykę makijażu, co nie jest sprawą prostą.

Bez względu na tym urody możesz wykonać makijaż permanentny brwi poznań i oszczędzić czas na makijażu rano!

Po dobraniu typu urody przychodzi czas na dobranie dobrych kosmetyków. Dla tych z nas, które nie chcą wydawać dużo, a jednocześnie chcą zaopatrzyć się w kosmetyki z pomocą przychodzi Notino – kody rabatowe pozwolą na zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy, które można przeznaczyć na zakup stylowych ubrań, również zgodnych z naszym typem urody.

ospawietrzna.org