BurnAware

BurnAware

Kolejną doskonałą propozycją do nagrywania płyt CD/DVD oraz Blu-Ray jest BurnAware Free Edition. Jest to bardzo rozbudowana wersja programu, który jest dostępny całkowicie za darmo. Choć wydawać by się mogło, że niczym nas nie zaskoczy, to jest zupełnie odwrotnie.

Bowiem stanowi doskonałą alternatywę dla tych popularnych i dość kosztownych programów. Jego intuicyjna i zdecydowanie najprostsza z możliwych obsługa pozwala na szybkie wykonanie zadania, jakim jest nagranie muzyki. Warto jeszcze podkreślić, że BurnAware oferuje swym użytkownikom doskonałe rozwiązania, które cieszą się uznaniem wśród zawodowców.

Dlatego też aplikacja powinna znaleźć się w czołówce najlepszych programów do nagrywania płyt. Bowiem umożliwia wykonywanie kopii, zapisów, a także dzięki dodatkowym narzędziom umożliwia dokonanie kompilacji danych z różnymi formatami dysków. Polska wersja językowa, ciekawa grafika, zautomatyzowane funkcje, przejrzysty interfejs, można by tak długo komplementować działanie tego programu.