Dobble – z pozoru łatwa gra

Dobble – z pozoru łatwa gra

Kolejną propozycją jest stosunkowo nowa gra, która na pierwszy rzut oka wydaje się być banalną zabawą. Do czynienia mamy z okrągłą puszką, w której znajdują się okrągłe karty z kolorowymi obrazkami. Gra polega na tym, że gracz musi, jak najszybciej odnaleźć wspólny obrazek ze swojej karty i tej leżącej na środku stołu.

Jeżeli taki istnieje musi głośno go nazwać i zabrać kartę. W zależności od wybranej wersji pasującą kartę układa się na środku lub zabiera do siebie. Wygrywa ten, kto pozbędzie się wszystkich kart lub analogicznie będzie miał ich najwięcej.

Jednak to nie wszystkie możliwości w instrukcji podanych jest wiele wariantów, przez co gra ma kilka poziomów zaawansowania. Jest bardzo wciągająca i zawsze słychać, gramy już ostatni raz, a i tak nie można się oderwać. Prosta, szybka, przyjemna, poręczna i niemal niezniszczalna.

Trwałe kartoniki i metalowa mała puszka zmieści się w każdej torebce, więc można ją zabrać ze sobą w każdą podróż. To produkt, który po prostu musi być w twoim domu.

dystrybutor i hurtownia Clementoni zabawki i puzzle gra piłkarzyki stół www.mojeubezpieczenia24.pl