Gumowe buty

Gumowe buty

Gumowe buty to nie tylko popularne kalosze. Coraz częściej producenci wybierają gumę jako podstawowe tworzywo przeznaczone na letnie sandałki, a nawet baleriny.

Guma z pewnością jest jednym z najtańszych tworzyw, dlatego nie zaskakuje, że buty wykonane z tego surowca nie zrujnują twojego portfela. Najpopularniejszymi, gumowymi butami są melisski – jednak nie należą do najtańszych.

Są tworzone według rewolucyjnej technologii, dzięki której buty dopasowują się do twojej stopy. Ponadto do zakupy zachęca ich zapach – tak, pachną gumą balonową! Miły zapach potrafi utrzymywać się nawet przez trzy lata.

Z założenia w melisskach stopa ma się nie pocić, ale wiadomo jak to jest z obietnicami producentów – czasami zawodzą – ponoć w temperaturze powyżej 15 stopni Celsjusza melliski się nie sprawdzają. Do wyboru z kolekcji melissek masz nie tylko baleriny, ale również sandałki, a nawet koturny.

Niestety posiadaczki tych butów często narzekają na obtarcia i zbyt wysoką cenę – oryginalne melisski są dostępne tylko w niektórych sklepach. Strzeż się zatem podróbek.