Perfumy i wody toaletowe

Perfumy i wody toaletowe

Wątek „zapachowy” jest nieco dłuższy. Teraz pora zająć się bardziej subtelnymi wyrobami, mianowicie perfumami i wodami toaletowymi. Tych także mamy wiele, adresowanych do obu płci.

Cena porządnych perfum od prestiżowego producenta może być naprawdę wysoka – wynosi czasami kilkaset złotych. Powoduje to, że po oryginalne perfumy sięga stosunkowo wąska grupa klientów, co nie oznacza, że reszta nie korzysta z produktów tego rodzaju. W Polsce zwykle kupuje się tańsze odpowiedniki kultowych zapachów i co ciekawe, często mogą się one poszczycić zadowalającą jakością.

Mówimy tu oczywiście o w pełni legalnych produktach, za którymi stoją działające oficjalnie firmy. Czasami słychać o ordynarnych wręcz podróbkach, imitujących zastrzeżone nazwy i znaki towarowe. Ich absolutnie nie polecamy, by nie brać udziału w przestępczym procederze.

Tańsze z definicji są wody toaletowe, czyli roztwory wody, alkoholu i mieszanki zapachowej. Nie są tak trwałe, ale na co dzień wystarczające jako alternatywa dla droższych perfum.

https://aspazja.pl/encyklopedia/blizny-po-opryszczce www.bieg-pastow.pl