Szampon w sam raz dla faceta

Szampon w sam raz dla faceta

Tematyka żeli pozwala nam płynnie przejść do kolejnego zagadnienia, jakim są włosy. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że dziewczyny poświęcają sporo uwagi temu, by ich fryzury były czyste, a same włosy mocne i puszyste.

Faceci także mają podobne oczekiwania, choć ich potrzeby są nieco inne. Większość panów raczej nie używa farb, więc nie borykają się ze zniszczeniem struktury przez chemiczne preparaty o agresywnym działaniu.

Z ich punktu widzenia ważniejsze jest, by włosy po prostu umyć, ale także wzmocnić. Istotnym składnikiem męskich szamponów są ekstrakty chłodzące i odświeżające (zwłaszcza mentol), a także wzmacniające.

Tu idealny jest wyciąg z szyszek chmielu, który często gości w butelkach z szamponami dla mężczyzn. Jego działanie jest wszechstronne.

Zapobiega łojotokowi, ma także walory przeciwgrzybicze. Sprawdza się w profilaktyce łupieżu i pomaga zwalczać tę przypadłość, gdy już się pojawi.

Co ciekawe porządny chmielowy szampon można kupić już za niewielkie pieniądze – nawet w popularnych sklepach dyskontowych.

https://prestige-swidnica.pl/toksyna-botulinowa/